Pani Dominika

Od kilku lat mam problemy z kręgosłupem. Odczuwam bardzo silne bóle. Masaże wykonywane przez Pana Łukasza przynoszą mi olbrzymią ulgę. Ból znika na wiele dni. Skóra staje się przyjemnie miękka a napięcie mięśni znika. Dłonie Pana Łukasza potrafią też zmniejszyć rozstępy i modelować sylwetkę. Korzystałam z usług innych masażystów, jednak ich usługi nie dawały efektów.

Pan Skrzypkowski potrafi wsłuchać się w potrzeby pacjenta, jest delikatny, sumienny, dyspozycyjny. Wciąż pogłębia swoją wiedzę. Praca jest jego pasją. Najbardziej cenie skuteczność zabiegów, które wykonuje i to, że nie wykonuje masażu na siłę (nie sprawia bólu). Pan Skrzypkowski jest zawsze uśmiechnięty, kulturalny i wyrozumiały. Uważam, że cena jego usług jest stosunkowo niska w stosunku do włożonej pracy i jej jakości.

Za każdym razem, gdy ktoś pyta mnie o masażystę, polecam Pana Łukasza. Nie należy obawiać się masażu. Jest to zabieg przyjemny, którego warto zaznać. Paniom, które mają wątpliwości związane z wykonywaniem masażu przez mężczyznę, zapewniam, że wątpliwości te rozwiane zostaną po pierwszym masażu i rozmowie z Panem Skrzypkowskim. Gorąco polecam!

Dominika Florczak – studentka, tel. 505 638 795, Szczecin 01.05.2010