Pani Krystyna

Z powodów przebytych zabiegów operacyjnych kręgosłupa (2 razy szyjny, 4 razy lędźwiowy), zmuszona jestem w sposób ciągły korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Jednym z najważniejszych zabiegów, zalecanych przez lekarzy ortopedów, neurochirurgów oraz rehabilitantów jest masaż całego kręgosłupa.
Stosując go od przeszło sześciu lat, z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to jeden z najważniejszych zabiegów przywracających sprawność ruchową organizmu.

Pana Łukasz poznałam z polecenia ponad rok temu, kiedy to poprosiłam o przeprowadzenie 30 min masażu. Aktualnie, nasze spotkania są bardzo systematyczne, przeważnie jeden raz w tygodniu. Po każdym zabiegu poprawia się zdecydowanie moja sprawność ruchowa. Znika napięcie mięśniowe w odcinku szyjnym oraz lędźwiowym. Znacznie zmniejsza się odczuwanie bólu w okolicach karku, ramion i u podstawy głowy. Sprawniej wykonuję ruchy zginania i prostowania w odcinku lędźwiowym. Mocno wyciszony jest ból pochodzący z podrażnienia rwy kulszowej. Dzięki ciągłemu usprawnianiu, nie zaprzestałam pracy zawodowej.

Pan Łukasz, który pomaga mi w utrzymaniu niezłej kondycji ciała, jest osobą niezmiernie zrównoważoną, systematyczną, spokojną i dyskretną. Posiada bardzo dużą wiedzę, jak na młodą osobę zarówno w zakresie nauk anatomicznych jak i przygotowania zawodowego. Pana Łukasza stawiam w moim odczuciu, w rzędzie osób niezmiernie kompetentnych, fachowych i do tego rozmiłowanych w tym co wykonują (a proszę mi wierzyć, mam w tym względzie bogate doświadczenia).

Polecam wszystkim osobom, zarówno Paniom jak i Panom cierpiącym na schorzenia kręgosłupa, skorzystanie chociażby kilku zabiegów masażu w wykonaniu Pana Łukasza. Z pewnością poprosicie o więcej.

Życzę zdrowia, pozostaje z wyrazami szacunku.

ps. Pod listem podpisuje się również mój mąż Andrzej (przeszedł 2 operacje kręgosłupa lędźwiowego), który również korzysta z zabiegów masażu leczniczego, prowadzonych przez Pana Łukasza.

Krystyna Abramczyk – pracownik biurowy, tel. 091-43-14-201, Szczecina 12.07.2007