Pani Leonarda

Z masażu skorzystałam z powodu bólu kręgosłupa. Po każdym zabiegu czułam się coraz lepiej – miałam takie wrażenie, jakby z pleców zdjął mi ktoś ciężar.

W masażach wykonywanych przez p. Łukasza najbardziej cenię wytrwałość w wykonywanej pracy jak również dokładność w wykonywaniu masażu, tak żeby pacjent odczuwał ulgę w bólu oraz, że jest tak miły i sympatyczny.

Osobie, która miałaby skorzystać z masaży przeprowadzanych przez p. Łukasza na pewno przedstawiłabym go jak w najlepszym świetle tzn. poleciłabym p. Łukasza ze względu na to iż jest bardzo sympatyczny. Chociaż młody ale widać, że ma doświadczenie w tym co robi i jest to na pewno jego pasja. Wyczuwa się to zaraz po pierwszym spotkaniu. Uważam, że to nie ma znaczenia kto wykonuje masaż – kobieta czy mężczyzna, ale wydaje mi się, że mężczyzna ma jednak trochę więcej siły niż kobieta. Kobiety nie powinny się wstydzić masażysty mężczyzny, gdyż ja to traktowałam tak jakbym była u lekarza mężczyzny, a tam też trzeba się rozbierać. Wszystkim znajomym bardzo serdecznie polecam p. Łukasza i mam nadzieję, że zaczną korzystać z jego usług.

Leonarda Darowska – ekonomista, tel. 695-768-651, Szczecin 27.02.2008