Dojazd Do Pacjenta

Zabiegi wykonuję także u klienta:

W Twoim domu, biurze, pokoju hotelowym. Dzięki temu, zapewniam Tobie wygodę i oszczędność czasu oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Główne zalety usługi masażu i rehabilitacji z dojazdem do klienta:

– Najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu by zadbać o własne zdrowie,
– Oszczędność czasu i wygodę, dzięki zabiegom wykonywanym w Twoim domu, pokoju hotelowym lub biurze,
– Zyskujesz czas dla rodziny i przyjaciół, nie musząc go tracić na dojazdy po zatłoczonym Szczecinie i stanie w korkach,
– Cieszysz się komfortem, spokojem i bezpieczeństwem korzystając z zabiegów we własnym domu,
– Nie tracisz na wygodzie i jakości zabiegu, ponieważ masaż odbywa się na profesjonalnym stole do masażu.

Zabiegi u pacjenta (opcja z dojazdem do klientów indywidualnych i instytucjonalnych), obsługiwane są przez firmę LuksMasaz ltd., na terenie Szczecina i okolic (do 20 km od centrum). Przy dalszych dojazdach i zleceniach kontraktowych na terenie UE i UK, obowiązuje indywidualnie ustalony cennik.

KinezyterapeutaIndywidualne zabiegi fizjoterapeutyczne – rehabilitacja u klienta, wykonywana jest w oparciu o wybrane formy masażu leczniczego, kinezyterapię (ćwiczenia lecznicze), kinesiotaping, terapię manualną miękką czy aurikuloterapię. Zabiegi te dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta i w razie potrzeby, łączę ze sobą poszczególne metody (np. ćwiczenia lecznicze z aurikuloterapią), by w jak największym stopniu uzyskać efektywność programu rehabilitacji! Jeśli po serii zabiegów nie ma spodziewanych rezultatów, przeprogramowuję prowadzoną fizjoterapię.

W opcji dojazdu, z przyczyn logistycznych, część zabiegów (np. niektóre rodzaje masażu, czy terapia manualna twarda – kręgarstwo), nie są wykonywane.

Do zabiegów używam najwyższej jakości sprzętu i w razie potrzeby, kosmetyków renomowanych firm. Za sprawą, dużej wiedzy i doświadczenia, popartych sprawnością fizyczną oraz dokładnością i cierpliwością, gwarantuję pełną satysfakcję z moich usług.

Zapraszam do zapoznania się z oferowanymi zabiegami z zakresu rehabilitacji medycznej.