O mnie

masazystaWitam serdecznie

Nazywam się Łukasz Skrzypkowski. Z zabiegami masażu zetknąłem się na skutek kontuzji kręgosłupa, która przerwała moją karierę sportową. Po roku cierpień, zacząłem uczęszczać na masaż leczniczy. Z początku byłem sceptyczny do tej formy leczenia. Jednak już po pierwszych zabiegach poczułem, że następuje poprawa – przekonałem się o leczniczej mocy masażu. Znowu zacząłem cieszyć się życiem.

Przekonałem się więc na własnej skórze o skuteczności masażu i innych zabiegach z zakresu rehabilitacji i medycyny naturalnej. Masaż stał się moją pasją, pogłębiałem swoją wiedzę o manualnych zabiegach leczniczych. Ukończyłem profesjonalne kursy masażu i studia na kierunku fizjoterapii. W ten sposób masaż, który przywrócił mi radość życia, stał się również moim zawodem.

Moja pasja, mój zawód

Szkolenie z zakresu masażu klasycznego skończyłem w kwietniu 2005 roku. Stale się szkolę i zdobywam kolejne stopnie wiedzy z zakresu masaży specjalistycznych oraz rehabilitacji. Zdobyłem tytuł licencjata fizjoterapii na WSEiT w Szczecinie oraz tytuł mgr fizjoterapii na PUM w Szczecinie. Ukończyłem studia z zakresu Terapii Manualnej Tkanek Miękkich na WSEiT w Poznaniu oraz liczne kursy umiejętności zawodowych, między innymi Terapii Manualnej wg. Metody dr Ackermanna (Osteopatia strukturalna i łagodna Chiropraktyka), Aurikuloterapii, podstaw akupunktury i wiele innych.  Sukcesywnie uczęszczam na kolejne kursy z zakresu technik rehabilitacyjnych. Dzięki tej wiedzy, popartej pełnym poświęceniem i pasją zapewniam najwyższej jakości zabiegi masażu i rehabilitacji oraz gwarantuję że, rezultaty i korzyści z moich usług będą oczywiste i wyraźnie odczuwalne.

Pracowałem na stanowisku masażysty w klubach fitness i w przychodni rehabilitacyjnej oraz na stanowisku fizjoterapeuty w szpitalu rehabilitacyjnym. Od lipca 2006 r. prowadziłem w Polsce prywatną praktykę z zakresu masażu. Obecnie prowadzę firmy: “LuksMasaz Ltd”, która oferuje usługi rehabilitacji i masażu u zleceniodawcy, na terenie UE i UK oraz “LuksMasaz Limited (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością) Oddział w Polsce”, która oferuje zabiegi fizjoterapeutyczne i terapie z zakresu medycyny naturalnej, w Centrum Leczenia Bólu LuksMasaż w Szczecinie.  

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, dokładną, elastyczną o dużej wiedzy merytorycznej i sprawności fizycznej. Powyższe fakty powodują, że poprzez oferowane zabiegi fizjoterapeutyczne mogę pomagać innym w przezwyciężaniu ich problemów zdrowotnych. Zapewniam miłą obsługę i zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb, by Państwo byli w pełni usatysfakcjonowani.

Zgodnie z ustawą o zawodzie fizjoterapeuty z dnia 25.09.2015, uchwałą numer 215/916/I KRF posiadam Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty o numerze 38993.

Profesjonalny sprzęt i dodatki01-fizjoterapeuta

Bez odpowiedniego profesjonalnego sprzętu i dodatków, zmniejsza się komfort zabiegu. Dlatego zabiegi wykonuję na najwyższej jakości stole do masażu renomowanej firmy. Korzystam także z najlepszych dodatków ułatwiających i wspomagających masaż (kremy, oliwki, olejki eteryczne). Na życzenie dobieram dla Ciebie muzykę relaksacyjną.

podpis.

.

 

Łukasz Skrzypkowski
mgr Fizjoterapii, Terapeuta Manualny, Masażysta, Kręgarz

„Tylko życie poświęcone innym, jest warte przeżycia”
Albert Einstein